Корисні поради щодо вибору якісного бойлеру для дому: яким він має бути

Наявність гарячого водопостачання значно збільшує рівень комфортабельності в приміщенні. Однак сьогодні все більше людей вважає за краще відмовитися від центрального водопостачання, вибираючи накопичувальні водонагрівачі електричного типу.

Таке рішення здійснюється з багатьох причин. Так, можна купити бойлери на https://smart-buy.com.ua і далі в статті дізнатися про їх достоїнства і правила вибору.

Переваги

Головними перевагами використання бойлерів слід вважати:

  1. Пристрої мають досить компактни розміри і невелику масу.
  2. Відсутність в необхідності облаштовувати димохід.
  3. Пристрої володіють достатньою місткістю, яка визначається обсягом бака для води.
  4. Обладнання споживає невелику кількість електроенергії, отже, дозволяє досягти значної економії.
  5. Ефективна теплоізоляція бака.
  6. Широке розмаїття модельного ряду, представленого різними типами пристроїв, об'ємом бака і зовнішнім оформленням.

Правила вибору

Щоб придбати найбільш підходящу модель бойлера, необхідно відштовхуватися від декількох аспектів. Особливу увагу рекомендується приділяти обсягу бака, який вибирається в залежності від кількості необхідної води.

Також важливо враховувати тип пристрою - електричний, або газовий. Обидва пристрої функціонують, дотримуючись єдиної системи, а їх відмінність полягає в сировині, за рахунок якої здійснюється нагрів води. Для досягнення більшої економії слід вибирати пристрої, що функціонують за рахунок газу.

Щоб придбати більш економічний пристрій, перевагу слід віддавати накопичувальним бойлерам, які підтримують температурний режим автоматично. Якщо ж говорити про проточни пристрої, вони споживають більше енергії, так як працюють на постійній основі і не прогрівають рідину до потрібної температури.

Монтаж

Приступаючи до монтажних робіт, необхідно виконати кілька підготовчих робіт: звільнити простір, упевнитися в міцності стіни і в якості проводки, в працездатності труб водопостачання.
Далі пристрій слід встановити на стіну. Для цього на поверхню наносять розмітку для кріпильних компонентів, проробляють отвори і встановлюють бойлер. Коли конструкція буде встановлена, її необхідно підключити до системи водопроводу.

Якщо виконується монтаж газового обладнання, його підключення повинно здійснюватися сертифікованими фахівцями компанії, яка поставляє сировину в будинок.