Якими бувають будівельні суміші: основні різновиди та їх особливості

Підхід до вибору матеріалів, використовуваних для будівництва і ремонту, повинен бути ретельним і суворим.

Необхідно враховувати якість і вартість, відповідність технічних характеристик вимогам проекту і умовам зведення. Всі види виробів, що задовольняють даним параметрам, пропонує будівельний магазин.

Асортимент товарів

Компанія "BudMall Market" на сторінках свого сайту пропонує найрізноманітніші будматеріали для індивідуальних забудовників і організацій, що займаються зведенням будівель. Обслуговуються оптові та роздрібні клієнти.

Група ВМ Market є дочірньою фірмою виробника "БУДМІКС", який створює сухі будівельні суміші. Всього на сторінках сайту виділяються кілька основних типів товарів:

  1. Пінопласт і екструдований пінополістирол, що використовується для утеплення стін, перекриттів зовні і всередині будівель.
  2. Різні клеї для плитки і теплоізоляції, грунтовки для поверхонь будь-якого типу, кладочні суміші, штукатурки, стяжки для підлоги, Гідроізоляційні і самовирівнюючі суміші, затірки для швів, що виробляються материнською компанією.
  3. Монтажна піна для закладення будь-яких швів і утеплення конструкцій.
  4. Скловолоконні сітки для армування конструкцій.
  5. Дюбелі для створення термоізоляції.
  6. Блоки з газобетону для створення стін.
  7. Гіпсокартонні плити.
  8. Профіль і куточок з металу, щоб створювати каркас для монтажу обробки або утеплення.
  9. Сипучі Будматеріали.

Вибір полегшується можливістю прочитати опис і технічні характеристики в картці конкретного товару. Для більш детальних роз'яснень можна звернутися до менеджерів магазину. Компанія може привезти замовлення своїм транспортом на об'єкти у Львові, і В радіусі 30 кілометрів від міста. Можливий самовивіз зі складу.

Перевага

Найважливішим достоїнством пропозиції є вигідна ціна товарів. Особливо це стосується продукції власного виробництва. Одночасно всі вироби є екологічно чистими, відповідають суворим стандартам і будівельним нормативам.

Компанія може забезпечити виконання замовлення практично будь-якого обсягу, що дозволяє точно розрахувати потрібну кількість товарів, їх вартість, і забезпечити виконання кошторису будівництва.

Магазин, і реалізована продукція, отримали високу оцінку споживачів. Організація працює на ринку багато років, завоювала репутацію і дорожить своїм ставленням до клієнтів.