Технологія монтажу балконних вікон: з яких етапів складається процес

altСучасні технології набувають стрімкого розвитку. Це відноситься і до галузі будівництва. Сьогодні є багато рішень, які дають змогу робити приміщення краще та тепліше.

Одним з таких є вікна балконні, які мають різноманітні відтінки та конструкції.

Перед початком монтажу слід точно обміркувати, якого виду буде вікно, скільки в ньому буде стулок і механізми відкривання. Найбільш поширеними вважаються розсувні та поворотні конструкції, а також поворотно-відкідні. Після треба точно заміряти габарити і замовити у перевіреного виробника створення конструкції. Майже всі балкони мають форму літери «П». це говорить про те, що треба замовляти три блоки, а саме 1 фасадний и 2 бічні. Заміряти висоту потрібно в 3 місцях і брати до уваги самий менший параметр.

Декому може здатися, що встановлювати вікна на балконі дуже складно. В першу чергу треба закріпити дюбель-цвяхами до стельової плити козирок. Тут потрібно використати гідроізоляцію, яка буде з’єднуватися з монтажним швом. Після віконні блоки також з’єднуються і до них кріпляться анкерні пластини. На краю стиків при використанні більш ніж 2 блоки слід нанести герметик. Їх треба між собою з’єднати сполучною рейкою. Анкерні пластини до віконного блоку кріпляться за допомогою саморізів.

За допомогою дюбелів слід прикріпити віконний блок, встановив його за рівнем. При цьому він підіймається на висоту підвіконня. Підкладки під них можна зробити з пластикових пластин або ж дерев’яних брусків. Невеликі кілки також можна використати для встановлення між вікном і стіною.

Коли віконний блок буде на місці, можна переходити до встановлення підвіконня в пази. Закріплювати їх треба саморізами, а шви обробити за допомогою монтажної піни. Коли все буде готово, то можна навішувати віконні стулки та в глухих отворах встановлювати склопакети.

Слід пам’ятати, що для балконів підійде будь-який від пластикових вікон. Тут все залежить від потреб власника і площі приміщення, бюджету. На сьогодні присутні такі конструкції, як відкидні і поворотні, поворотно-відкидні і розсувні. Всі можуть відкриватися поворотом у вертикальному або горизонтальному напрямку, а також в обидва. Виключенням є лише розсувні. Їх використовують в приміщеннях з обмеженою площею. При цьому розсування може бути вгору або вбік, по принципу шафи-купе. Слід пам’ятати, на стіні нічого зайвого бути не повинно.