Основні правила вивезення сміття: куди звернутися за цією послугою

В результаті будь-якої діяльності з'являються відходи. Від них важливо своєчасно позбавлятися, інакше повноцінне існування неможливо.

Власникам квартир простіше, сміття вивозять централізовано, а ось жителям приватних будинків потрібно вивезення сміття в Дніпрі. Самостійна утилізація відходів часто неможлива.

Особливість

Найчастіше середньостатистична людина стикається з побутовим сміттям. Такі відходи відносно безпечні, але легко псуються, так що позбавлятися від них потрібно своєчасно. Можна сортувати їх за категоріями, продовжує терміни зберігання і спрощує подальшу утилізацію, але в цілому правила збору і вивезення побутового сміття найпростіше.

Інша справа-будівельні відходи. Вони часто небезпечні для навколишнього середовища, і утилізувати їх загальним порядком не можна. У містах діють спеціальні закриті контейнери для збору таких відходів, але краще при ремонті або будівництві замовити послуги вивезення сміття на https://mover.com.ua/uk/.

Хімічні відходи-залишки побутової хімії. Деякі можна розбавляти водою і зливати в унітаз. Інші доводиться нейтралізувати за інструкцією. Питання утилізації побутової хімії досить складний, краще звертатися до фахівців.

Електронні відходи-Стара Електроніка, акумулятори, батарейки. Їх необхідно відправляти в пункти збору, викидати загальним порядком не можна.

Нарешті, залишаються медичні відходи-залишки ліків. Якщо термін придатності ще не закінчився, можна здати препарати в скупку. В іншому випадку спустошити упаковки і подрібнити їх вміст.

Далі ретельно змішати з неїстівним наповнювачем — кавовим макухою, наприклад — покласти в щільний цілий поліетиленовий пакет і запечатати. І викидати в побутове сміття. Або ж звернутися в спеціальну службу.

Правило

Вивіз сміття завжди здійснюється на підставі договору. Власники квартир укладають його з керуючою компанією і муніципалітетом, жителі приватних будинків — з приватними ж Перевізниками. Навіть одноразово вивезення має супроводжуватися договором.

Вивозити відходи в ліс, викидати їх в природні водойми і в інші не призначені для цього місця заборонено.

Не можна утилізувати спеціальне сміття як побутовий. Тобто викидати в загальний контейнер будівельні відходи, побутову хімію, батарейки, ліки без обробки заборонено. Це завдає колосальної шкоди навколишньому середовищу.

Відходи необхідно утилізувати в міру їх накопичення. Збирати гори сміття (особливо побутового) не варто: це не просто неприємно, це порушення санітарних норм.