Різновиди та головні переваги професійних кавоварок: що треба знати

Кавоварки - це спеціальні пристрої, які дозволять швидко і легко приготувати напій, що бадьорить. У продажу можна знайти чимало різних моделей професійних пристроїв.

Якісні кавоварки професійні повністю виправдають ваші очікування. Розглянемо особливості даних агрегатів докладніше.

Які види професійних кавоварок є?

У продажу запропоновано багато різновидів такого обладнання. Розглянемо характеристики основних варіантів докладніше:

  1. Еспресо-машини. Вони вважаються найбільш популярними в наш час. Ними можна користуватися в ресторанах та кав'ярнях. Апарати працюють за принципом високого тиску, адже так вдається легко витягти каву з меленого зерна. Ви можете придбати напівавтоматичну, автоматичну та суперавтоматичну модель кавоварки.
  2. Фільтрувальні кавоварки. Ними користуються для приготування чималих обсягів напою, що бадьорить. Вони прості у питаннях експлуатації, підходять для закладів із великим потоком клієнтів.
  3. Капсульні машини. Дані моделі використовують капсули з попередньо дозованою кавою. Користуватись ними зручно, питання обслуговування обладнання не викликають складнощів. Однак вибір сортів кави є обмеженим.
  4. Парові кавоварки. У випадку з цими пристроями для приготування напою, що бадьорить, використовується пара. Кава виходить найбільш ароматною і дуже м'якою. Це відмінний варіант для приготування латте або капучіно.
  5. Сифонні кавоварки. Основою функціонування даних пристроїв є вакуумний принцип. Кава виходить дуже насиченою і чистою, тому дарує максимум насолоди.

Ви можете вибрати саме ту професійну кавоварку, яка відповідає конкретним потребам. Вивчіть характеристики моделі, щоб не помилитися та вкласти гроші у вигідну покупку.

Критерії вибору професійної кавоварки

Вам варто звернути увагу на деякі фактори, вибираючи таке обладнання. Серед них:

  • продуктивність: необхідно визначити, скільки чашок кави потрібно приготувати за годину, щоб вибрати відповідну потужність кавоварки;
  • тип кави: різні види кавоварок підходять для певних видів кави (наприклад, еспресо, фільтр-кава, капучіно);
  • простота використання: зручність експлуатації кавоварки також має важливу роль, особливо якщо у вас немає досвіду роботи з професійним обладнанням;
  • розмір та дизайн: це важливі фактори, особливо якщо у вас обмежений простір або ви хочете, щоб агрегат поєднувався з інтер'єром;
  • ціна та обслуговування: необхідно врахувати вартість придбання кавоварки, а також витрати на її обслуговування та ремонт.

Можете замовити обладнання на https://www.zavari.ua/ прямо зараз, щоб пригощати гостей закладу найсмачнішою кавою. Вони будуть у захваті від підбадьорливого напою, тому що він вийде чудовим!