Різновиди садових гойдалок та корисні рекомендації щодо їх вибору

Гойдалки на дачній ділянці дозволяють проводити час із комфортом. І дорослі, і діти люблять погойдуватися на широких зручних гойдалках з м'яким сидінням та спинкою.

Можна замовити качелі на bonro.ua/dim-i-sad/sadovi-goydalki, вибравши відповідну модель з великого асортименту, представленого в магазині.

Переваги

Установка садових гойдалок на ділянці має безліч плюсів:

 1. Гойдалка забезпечує всі умови для комфортного відпочинку на свіжому повітрі.
 2. Широкий навіс захищає від сонця, тому сидіти на гойдалках зручно навіть у спекотні сонячні дні.
 3. Тканина, якою покрита гойдалка, дуже міцна і стійка до зношування. Вона має відмінну вологостійкість і не боїться опадів.
 4. Гойдалки представлені в різноманітних дизайнах, дуже ефектно виглядають на дачній ділянці.
 5. Садові гойдалки практичні, функціональні та компактні. Для встановлення не потрібно багато місця.
 6. Таку гойдалку можна ставити на землю або на пісок. Для них не потрібна спеціальна міцна основа.
 7. Садові гойдалки не бояться перепадів температур. Забирати з ділянки їх потрібно лише на зиму.
 8. Невелика висота гойдалок робить безпечною їхню експлуатацію дітьми та літніми людьми.

Вибір садових гойдалок

Залежно від методу установки гойдалки можуть бути стаціонарними чи переносними. На вигляд вони поділяються на такі категорії:

 1. Дитячі гойдалки міцні, компактні з надійними кріпленнями та ременями безпеки. Болти приховані заглушками. Такі гойдалки витримують невелику вагу, оскільки можуть використовуватися виключно дітьми.
 2. Сферичні моделі виглядають дуже цікаво та незвично. За формою вони схожі із яйцем. У бічній частині є великий отвір. Залежно від розмірів, такі гойдалки можуть бути розраховані на одного або двох осіб.
 3. Моделі лавкового типу виглядають як лава, підвішена на ланцюгах.

Для виготовлення садових гойдалок зазвичай використовуються деревина чи метал. Дерев'яні моделі дуже гармонійно вписуються у ландшафт ділянки. При виборі таких гойдалок рекомендується звертати увагу на кріплення деталей. Якщо як кріплення використовуються дерев'яні шканти, гойдалка виявиться дуже надійною. Під впливом вологи вони поступово розширюються, підвищуючи міцність кріплень. Металеві гойдалки більш легкі та практичні. Їх можна без особливих зусиль переносити з місця на місце, щоб встановлювати за потребою у різних частинах саду. Такі гойдалки зазвичай забарвлюються у відтінки коричневого та зеленого, щоб вони органічно поєднувалися з ландшафтом.