Корисні поради щодо монтажу вуличного відеоспостереження: як діяти

Спостереження за територією за допомогою відеокамер є поширеним і зручним способом охорони.

Система дозволяє охопити будь-які простору по площі і конфігурації, дає можливість фіксувати всі події об'єктивно і неупереджено. Пропонуються готові комплекти для вуличного відеоспостеження.

Перевага

Оснащення вуличної системи охорони відеокамерами дозволяє охопити значну територію при відносно невеликих витратах коштів. Камери можуть вести спостереження в будь-яку погоду і час доби, передавати зображення на віддалені пости охорони, вести фіксацію подій. Камери працюють в дощ, сніг, в умовах повної темряви.

Їх записи можуть служити засобом об'єктивного контролю, і прийматися в якості доказів при розслідуванні порушень або злочинів.

Відеокамери можу передавати дані дротовим і бездротовим способом, При цьому відстань не має значення, адже з вузла управління вони можуть транслюватися в мережу.

Пристрої можуть повертатися слідом об'єкту, наближати його для розгляду деталей, або видаляти для більшого охоплення території. Системи також оснащуються датчиками руху, щоб реагувати на переміщення великих об'єктів, і починати фіксацію тільки в разі виявлення порушення периметра, або незаконного перебування людей, машин на території.

Установка

Процес монтажу складається з декількох етапів:

  1. Визначається територія, яка повинна охоплюватися системою відеоспостереження. Бажано, щоб камери могли стежити за всією площею або периметром. Якщо це зробити не можна, то визначають найбільш важливі, або вразливі для проникнення точки, і встановлюють камери там.
  2. Виходячи з простору, який потрібно забезпечити охороною, вибирається тип системи: IP з дротовою передачею даних, або WI-FI з бездротовою.
  3. Визначаються точки розміщення камер, при необхідності місця установки підсилювачів, маршрутизаторів, щоб уникнути загасання сигналу.
  4. Камери кріпляться на капітальні конструкції з високим несучими можливостями. Можна вибрати прихований або відкритий варіант монтажу.
  5. Прилади розміщують високо, щоб збільшити охоплення території і оберегти від дій зловмисників, або їх монтують в антивандальних боксах.

Система пов'язує воєдино за допомогою програмного забезпечення, здійснюється виведення зображень на монітори, встановлені на посту спостереження або в пункті охорони.