23.06.2023 21:12
Участь в бойових діях вимагає максимального захисту від впливу пуль і осколків. Весьма уязвимой зоной на теле человека является шея.
Тут проходять важливі органи, які не захищені скелетом, вони легко поражаються будь-якими видами впливу, включаючи навіть дерев'яні щіпки. У якості предохранительных мер використовується м'який балістичний захист.
Створюється такий варіант захисту з кевлара, новішого синтетичного матеріалу, здатного поглинути кінетичну енергію швидко летючих невеликих об'єктів, типу пуль, осколків, битого кирпича, щепок. Даний тип виробів здатний повністю запобігти раненню, не пропустив поражаючі елементи до тіла людини.
Зазвичай він складається з тканинної оболонки та захисних пластин всередині. Конструкція надевается на тіло і закріплюється на ньому прямо, що дозволяє бігати, пригати і подолати в боевых умовах. Окрім шеї, такі вироби можуть захищати плечі, пах, бокову частину бедра, то є ті ділянки, де містяться м’які тканини, м’язи, сухожилія та безліч кров’яних судин. Іх пошкодження викликають хворобливі відчуття, роблять людину малоподвижним або повністю позбавляють його мобільності. Кровотечения трудно остановить, вони можуть привести до смерті бойца.
Наличие пластинок позволяет снизить процент попаданий и ранений. Якщо правильно підібрати деталь захисту, то вона здатна зберегти життя і здоров'я.
вибір
При підборі є участь наступних показників:
М'яка баалістична захист є обов'язковою екіпіровкою сучасного бойця. Єю не можна пренебрегати, як і наявністю каски, бронежилета та інших варіантів пристосувань, що дозволяють зберегти життя.