Переваги використання універсальних грунтовок: що треба знати

Для фарбування або обробки різних поверхонь використовується грунтовка. Вона покликана підвищити зчіпні властивості матеріалів, забезпечити утримання фінішного або чорнового покриття на стінах, підлогах, перекриттях або предметах.

Для проведення робіт пропонується замовити ґрунтовку на https://woodbud.com.ua/uk/catalogue/dlja-remonta/gruntovki.

Перевага

Одним з найбільш затребуваних видів матеріалу є універсальні грунтовки. Вони мають цілий ряд властивостей, серед яких виділяються можливості зниження поглинання вологи, вирівнювання даного показника. Замовляючи грунтовки від компанії WoodBud, варто враховувати на які поверхні вона буде наноситися, і для яких цілей використовуватися при проведенні обробки.

Вирівнюючи і зменшуючи поглинання вологи, універсальні грунтовки дозволяють знизити витрату фарби та інших рідких матеріалів. Також цей фактор впливає на час роботи з рідкими розчинами. Грунтовка підвищує період, коли клей залишається досить вологим при нанесенні на пористі матеріали, що дозволяє більш точно і ретельно клеїти плитку, шпалери.

Аналогічно грунтовка діє на штукатурку і шпаклівку, що підвищує адгезію цих складів, адже волога випаровується поступово, даючи матеріалу міцно з'єднатися зі стіною. В інших обставини основна поверхня просто витягне воду з клею або розчину, він висохне дуже швидко і відвалиться від стіни або перекриття.

Процес грунтування додатково очищає всі поверхні, видаляє найдрібніші пилові частинки, що також підвищує міцність і довговічність зчеплення матеріалів.

Застосування

Серед основних видів робіт, де універсальна грунтовка проявляє себе найкраще, варто виділити:

  1. Кріплення оздоблювальної плитки на клей. Це стосується будь – яких поверхонь-підлоги, стін, перекриттів.
  2. Нанесення штукатурки з цементу або гіпсу на стіни, особливо це важливо для конструкцій з пористих бетонів, цегли, гіпсокартону.
  3. Підготовка поверхні для заливки бетонної стяжки або наливної підлоги.
  4. Фарбування різних поверхонь або предметів.
  5. Наклеювання шпалер будь-якого типу.

Універсальна грунтовка використовується повсюдно. Сама назва говорить про можливість застосування для будь-яких видів робіт. Вона виконає свої функції там, де, наприклад, необхідна грунтовка глибокого проникнення або інший варіант. Виняток становлять тільки слабковбираючі поверхні.

Універсальні варіанти застосовуються в більшості видів будівельних і ремонтних робіт.