17.09.2023 19:33
Рулонні штори, рольштори, ролети, ролети — назв у цих пристосувань багато. Суть одна: полотно тканини, яке намотується на розташований у верхній частині окопу вал.
Воно рухається за допомогою звичайного ланцюжка. Система день-ніч складається з двох незалежних полотен, на яких чергуються темні і світлі горизонтальні смужки. У цього рішення безліч переваг; не дивно, що потік бажаючих купити ролети день-ніч на https://anrol.com.ua/ua/roletyi-den-noch/ тільки зростає.
Рольштори день-ніч дозволяють регулювати рівень освітлення в кімнаті. Полотна рухаються незалежно один від одного; довільно поєднуючи смужки, можна лише злегка утискати кімнату або занурювати її в затишну темряву. Зрозуміло, повністю підняти ролети, щоб пропустити максимум світла, не заважає ніщо. Фактично це дві окремих штори за ціною однієї.
Вертикально піднімається штора виглядає стильно і сучасно. Зустрічаються найрізноманітніші забарвлення ролетів, і підібрати відповідний до інтер'єру варіант не складе труднощів. А ще таке рішення економить місце: класичні штори до підлоги заважають користуватися підвіконням і просто плутаються під ногами на маленьких просторах. Якщо вікно обладнане рольшторами, підвіконне простір доступно завжди.
Ролети зроблені з якісної синтетичної тканини. Особливі просочення відштовхують пил і заважають статичної електрики. Просочення довговічні, але навіть коли вони стираються, шторою можна спокійно користуватися. До слова про прання: догляд за рольштораі простий. Їх можна відправити в машинку, а можна просто остистість пилососом.
Можливість автоматизації-значний плюс рольштори день-ніч. Якщо не хочеться возитися з ланцюжком, можна оснастити вал електроприводом і керувати ним за допомогою пульта. Можна навіть прив'язати автоматизацію до системи розумного будинку.
Існує три способи монтажу ролетів. Вибір залежить від ваших уподобань і навичок. Найпростіший варіант-Спеціальний двосторонній скотч, яким система наклеюється прямо на раму. З установкою впорається будь-який, а служать такі рольштори досить довго.
Більш складний варіант-монтаж на саморізи. Для нього доведеться просвердлити віконну раму, так що буде потрібна допомога фахівців: справа може закінчитися пошкодженням віконного блоку, краще не ризикувати.
Якщо скотч здається ненадійним, а вікно псувати страшно, виручить третій варіант: кронштейн. Він кріпиться над отвором, а вал та інше вже розміщуються зверху. Якщо зовнішній вигляд не влаштовує, можна закрити кронштейн навісним або натяжною стелею.