Технологія виготовлення табличок: з яких етапів складається процес

altКуди б ми не пішли, нас оточує широке розмаїття табличок, які відрізняються своїм зовнішнім виглядом, формою, кольором, якістю і технологією виробництва. Таблички встановлюються на будівельних спорудах, на парканах, на дверях кабінету і на вулицях.

Нерідко ми зустрічаємо таблички не паркуватися або таблички з написом «приймальня», вироблені організацією «ПепіШоп». Але мало хто з нас замислювався про технології виробництва таких виробів.

Технологія

Виробництво табличок може здійснюватися різними способами. Найбільш затребуваною слід вважати хімічне гравіювання. Метод об'єднує в собі технологію травлення і трафаретного друку. В якості заготовки використовують латунний лист, товща якого досягає 3 мм. На лист фіксують трафарет і поміщають заготовку в спеціальний розчин, де формуються поглиблення, враховуючи особливості трафарету. Наступний етап - заповнення всіх поглиблень емаллю потрібного кольору, які проникають у вільні отвіри трафарету.

Другий за поширеністю метод створення таблички зла собака від «ПепіШоп» - механічне гравіювання. Для виробництва табличок використовується металевий лист, а сама гравірування виконується, застосовуючи фрези, або бору. Нерідко сучасні фахівці в якості основи беруть не метал, а металопластик, який здатний імітувати золото або срібло.

Термодрук - технологія створення табличок, яка дозволяє нанести на основу всю необхідну інформацію, в тому числі, зображення. В якості основи використовується тонкий металевий лист, який обробляється способом термопереносу даних. Спочатку ілюстрацію друкують на спеціальному принтері, а після – переносять її на лист, використовуючи прес температурного типу.

Правило

Всі таблички, незалежно від їх призначення, «ПепіШоп» виробляють, дотримуючись декількох етапів:

  1. Розробка дизайну, відштовхуючись від уподобань клієнта.
  2. Створення конструкції і вибір матеріалу, з якого будуть виконані таблички.
  3. Узгодження проекту з замовником.
  4. Виробництво таблички, дотримуючись найбільш підходящого способу її створення.

Сьогодні таблички є одним з часто зустрічаємих покажчиків, які допомагають знайти потрібну вулицю, потрібний будинок, фахівця у великій будівлі, зрозуміти правила знаходження на тій чи іншій території. Щоб придбати якісні таблички за максимально вигідними цінами, необхідно подивитися продукцію в магазині «ПепіШоп».