Яким вимогам має відповідати насос на обприскувач: корисні поради
09.10.2023 21:45
Насос для оприскувача – це агрегат, який відповідає за стабільне функціонування загальної системи.
Якщо він працює неякісно, оприскувати рослини неможливо, важко вносити рідкі добрива, а також гербіциди. Можете замовити насос на обприскувач на https://agroplast.ua/uk_UA/c/Насоси/67, але його вибір повинен бути уважним. Роздивимося найбільш важливі моменти, що стосуються цього питання.
Які моменти прийняти до уваги, обираючи насос для оприскувача?
Завдяки таким агрегатам можна впоратися з різними задачами. Серед них:
- подається робочий розчин добрив або гербіцидів до розпилювачів;
- бак заправляється в польових умовах;
- виконується гідравлічне змішування робочих розчинів.
Щоб оприскувач працював стабільно, потрібно уважно обирати насос. Серед головних факторів та параметрів:
- показники продуктивності роботи;
- принцип функціонування (пневматичний чи механічний);
- робоча потужність агрегату;
- значення нагнітального тиску;
- розміри патрубків комутаційного типу;
- загальний час роботи без перерви.
Завдяки цим моментам вам вдасться обрати той насос для оприскувача, який задовольнить потреби. Вивчіть характеристики агрегату, щоб не здійснити помилку та вкласти власні гроші у вигідну покупку.
Різновиди насосів для оприскувачів
У продажу можна знайти різні види таких приладів. Серед характеристик основних варіантів:
- Мембрано-поршневі насоси. Це мембрана, яка має зв'язок з поршнем. Він працює завдяки валу кулачкового типу. Коли поршень рухається, рідина потрапляє в робочу камеру та передається до лінії нагнітачу. Пневматична камера згладжує пульсацію тиску.
- Плунжерні насоси. Основою агрегатів є плунжер, який схожий на звичайний поршень. Його зворотні-поступальні рухи приводять до формування гордовитого тиску. Рідина буде засмоктуватися камерою плунжерного насосу, після чого вона перейде до труб оприскувача під тиском.
- Відцентрові насоси. Нагнітання тиску рідини відбувається за рахунок обертання лопаток робочого колеса. Деталь знаходиться в центрі корпусу, що нагадує спіраль. Лопатки загнуті до сторін, які протилежні напрямку обертів. Перевагою цього насосу є відсутність пульсацій тиску робочої рідини. Також у конструкції немає поршнів, мембран та клапанів.
Варто визначитися зі своїми конкретними потребами та умовами експлуатації насосу для оприскувача. Тільки у такому випадку ви отримаєте агрегат, який якісно впорається з своїми основними задачами!