Як вибрати якісне обладнання для реанімації: корисні поради

Під реанімацією розуміється цілий комплекс заходів, спрямованих на підтримання життя та організації нормальної функції дихальної та серцево-судинної системи у пацієнта, який перебуває у критичному стані.

Це може бути зупинка серця, дихання, анафілаксія, тяжка травма, інтенсивний геморагічний шок та багато іншого.

Реанімаційні заходи можуть тривати від кількох хвилин до днів і навіть тижнів, залежно від складності та тривалості стану. Робота зазвичай виконується фахівцями високої кваліфікації.

Подивитися та замовити обладнання на https://www.licarno.com.ua/ можна з представленого асортименту.

Основні види та їх переваги

Перш ніж замовити обладнання для реанімації на https://www.licarno.com.ua/product-category/reanimacziya-zhyttyezabezpechennya/, рекомендується детальніше ознайомитись з поширеними різновидами та їх можливостями:

  1. Штучна вентиляція легень (ШВЛ) - вони призначені для підтримки дихальних функцій у пацієнтів, які потребують допомоги. Апарати ШВЛ приводяться в дію електрично і дозволяють доставляти вказану кількість кисню в легені, а також допомагають пацієнтові видихнути вуглекислий газ з легенів.
  2. Електрокардіограф (ЕКГ) – це пристрій, який допомагає реаніматологам стежити за роботою серця та перевіряти наявність аритмії, порушень проведення імпульсів, ішемії міокарда та інших серцево-судинних захворювань.
  3. Використання катетерів - під час реанімаційних процедур з їх допомогою можна спрямовувати ліки, контрастні речовини або збирати зразки крові та сечі для аналізу.
  4. Інфузійні насоси – використовуються для безперервної інфузії ліків та рідин у венну канюлю чи артерію пацієнта.
  5. Кардіовізіограф - це апарат, що використовується для проведення ЕКГ та одночасної фіксації зображення серця в режимі реального часу на екрані монітора. Моніторинг дозволяє оцінити ефективність реанімаційних процедур, що проводяться.
  6. Апарати для гемодіалізу - таке обладнання застосовується у випадках тяжкої ниркової недостатності з метою видалення надлишку рідини та необхідних для організму речовин із крові.
  7. Дефібрилятори – ці пристрої здатні відновити нормальний серцевий ритм при станах, таких як фібриляція передсердь та шлуночків.

Параметри вибору

Для вибору найбільш оптимального і відповідного в конкретному випадку варіанта обладнання необхідно взяти до уваги кілька критеріїв:

  1. Функціональність – відповідність завданням, які має вирішувати обладнання.
  2. Якість зображення/даних - точність та деталізація результатів дослідження.
  3. Зручність використання – простота в експлуатації, наявність інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.
  4. Технічні характеристики – габарити, вага, швидкість роботи, енергоспоживання тощо.
  5. Надійність та довговічність - термін служби та відсутність систематичних збоїв, що потребують ремонту.
  6. Вартість – відповідність бюджету клініки чи лабораторії.