Переваги твердопаливного котла з автоматичним завантаженням та правила його підключення
15.11.2021 19:00
Впровадження на ринок твердопаливних котлів, що володіють автоматичним типом подачі, дозволило значно спростити їх використання. Крім того, стало розроблятися безліч різноманітних моделей, що володіють різними призначеннями.
Щоб купити котли на vodolex.com.ua/ru/altep, які будуть повністю відповідати вимогам владельця, необхідно розібратися з перевагами установок і правилами їх монтажу.
Переваги
Твердопаливні котли обладають безліччю позитивних аспектів:
- Можливість функціонувати, дотримуючись автономного режиму.
- Спостерігається економічне споживання горючих компонентів.
- Підвищений рівень екологічності використання агрегату.
- Встановлюючи твердопаливний котел, власник приватного будинку позбавляється від необхідності регулярно контролювати процес горіння пристрою – підтримувати рівень полум'я і певний температурний режим.
- Завдяки дозованому типу завантаження палива, спостерігається значне скорочення обсягу споживаних матеріалів за 1 період.
- Спостерігається скорочення продуктів горіння: сажі і золи.
- Можливість використовувати пристрій, дотримуючись домашньої опалювальної системи.
- Агрегати володіють невеликими розмірами, що дозволяє розміщувати їх, використовуючи підсобне приміщення, не переживаючи про спеціальне планування будівельної споруди і про додаткові витрати.
- Відсутність необхідності витрачати час на те, щоб розпалити котел.
Підключення
Перш ніж встановлювати твердопаливний котел, необхідно ознайомитися з основними вимогами до монтажу:
- Пристрій повинен володіти вентиляційними шахтами, призначеними для витяжки газу і для надходження кисню. Кожен отвір повинен володіти діаметром не менш 10 см.
- Щоб встановити котел, необхідно заздалегідь обладнати подіум, використовуючи матеріал зі сталі, що володіє товщиною від 3 мм, або створюючи сходинку з бетону.
- Стіни приміщення повинні бути виконані з негорючого матеріалу, а всі місця з'єднання повинні бути оброблені спеціальним термозахисним складом.
- Котел повинен встановлюватися на відстані від 50 см від стіни. Заборонено розміщувати котел в кутку.
- У момент установки обов'язково слід виконати монтаж бака розширювального типу, призначеного для збору надмірної кількості теплоносія, щоб система не розірвалася.
Також важливо викликати фахівця, який допоможе правильно встановити систему, ввести її в експлуатацію і перевірить її на справність функціонування.