Головні переваги розумного будинку та правила його встановлення

Сьогодні кожна людина мріє бути володарем заміського будинку. Саме тому багато сімей активно перебираються в котеджні селища, купуючи або самостійно вибудовуючи житло.

Щоб приміщення повністю задовольняло вимоги сучасної людини, його облаштовують системою «розумний дім».

Переваги

Установка системи розумного будинку характеризується декількома перевагами:

  1. Підвищений рівень безпеки, оскільки власник може знати, що відбувається в його будинку, незалежно від місця його розташування.
  2. Значна економія коштів, яка досягається за рахунок зменшення комунальних витрат, оскільки активною залишається лише та техніка, яка на даний момент використовується.
  3. Підвищений рівень комфортабельності, дозволяючи розслабитися після важкого дня і вимикати світло або чайник, не встаючи з дивана.
  4. Можливість запрограмувати систему на автоматичне включення світла або улюбленого серіалу.

Сьогодні система розумного будинку - досить солідне і престижне придбання, яке вражає своїми можливостями, робить життя людини більш комфортабельною і розслабленою.

Установка

Монтажні роботи системи умного будинку здійснюються в кілька етапів:

  1. Спочатку слід прокласти кабель і виконати монтаж серверного короба і стійки. Технічне приміщення також слід оснастити обладнанням, призначеним для безперебійної подачі електрики до модуля системи.
  2. Монтаж акустичних колонок і системи контролю, дотримуючись їх підключення до сенсорної панелі. Виконання тестової настройки системи.
  3. Проведення налаштування всієї техніки, виконання випробувальних робіт і введення пристроїв в активне використання. Якщо проектування і установка були виконані вірно, система буде досить ефективна у використанні, дозволить зробити проживання в будинку більш гармонійним і комфортабельним. Щоб надійно приховати всі кабелі, ще в момент обробки приміщення рекомендується скористатися спеціальним обладнанням і проводкою для приховування комунікацій.

Таким чином, монтаж системи «розумний будинок» - досить трудомісткий процес, який забирає чимало часу на формування проекту і схем, на установку самого пристрою. Як правило, час, витрачений на виконання настановних робіт, визначається кількістю установок, матеріалом, з яких виконані стіни, а також площею приміщення. Нерідко на монтажні роботи йде близько 14 днів, в тому числі і на програмування всієї техніки.