До якої охоронної компанії звернутись і чому: корисні поради

Охорона людей, приміщень або майна стає актуальною проблемою для представників бізнесу.

Потрібне використання послуг надійних професіоналів, навчених відповідним навичкам роботи, які зберігають холоднокровність у будь-якій ситуації, та можуть швидко реагувати за обставинами. Всім цим умовам відповідає охоронна компанія, що пропонує найрізноманітніші послуги відповідного профілю.

Особливості фірми

Українська компанія «ТопГард» є недержавною структурою, яка провадить діяльність з охорони на комерційній основі. Послуги можуть надаватися фірмам, організаціям та приватним особам. Серед основних варіантів діяльності виділяють:

  1. Охорона об'єктів інфраструктури будь-якої форми власності.
  2. Забезпечення безпеки масових заходів.
  3. Надання послуг особистих охоронців.
  4. Послуги з перевезення людей у разовому чи постійному форматі. Пропонується оренда Ауді з водієм для зустрічі чи відправки гостей, бізнес-партнерів.
  5. Створення технічних систем охорони об'єктів нерухомості.
  6. Надання послуг пультової охорони приватним особам або представникам бізнесу.
  7. Забезпечення інформаційної безпеки особистого життя чи економічної діяльності.

Також охоронна фірма проводить курси з навчання охоронців, здійснює тренінги для працівників охорони різного профілю.

Переваги

Високий професіоналізм працівників є основою діяльності компанії. У її штаті є фахівці, які пройшли службу у ЗСУ або спецслужбах країни, здобули високу кваліфікацію та широкий набір навичок, що дозволяють працювати у сфері безпеки.

Послуги особистої охорони пропонуються на території країни та при виїзді за кордон. Вона може здійснюватись у цілодобовому режимі, проводиться на постійній, періодичній чи разовій основі залежно від побажання клієнта. У будь-якому випадку співробітники ставляться до своїх обов'язків професійно, виконують усі дії з повною відповідальністю та викладенням.

Екіпірування може бути різним від фірмової уніформи до вечірнього костюма залежно від функцій охорони та місця проведення заходів. Якщо надає автомобіль в оренду, він має високий ступінь захисту, водій навчений поведінці в екстремальних ситуаціях.

Компанія пропонує гнучку цінову політику, де кожен клієнт може підібрати найоптимальніший для себе варіант.